Наше портфоліо

Промо-сайт компанії Calltour STS

www.calltoursts.com

Яскравий, інформативний, сайт викликає інтерес з першого погляду і запрошує вибрати свій неповторний ексклюзивний відпочинок. Для компанії Calltour STS ми розробили промосайт з можливістю рекламувати окремо кожен напрямок, розміщувати детальну інформацію по країні, та знайомити клієнтів з спецпропозиціями та гарячими турами.

далі »

Сайт СТО 'На Луговій'

www.sto-lugovaya.com.ua

Станція технічного обслуговування "Лугова, 16" виконує всі види робіт з обслуговування Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, а також інших авто. Для СТО ми розробили яскравий, стильний корпоративний сайт, який детально розкриває всі послуги, що надаються компанією, та інформує про терміни і вартість робіт. На сайті реалізована можливість здійснити он-лайн запис на прийом до майстра. Проект адаптований під всі мобільні пристрої.

далі »

Корпоративний сайт фінансової компанії 'Орегон'

www.oregonfinance.com.ua

Фінансова компанія "Орегон" працює з наступними фінансовими послугами: лізинг, факторинг, поручительства, кредити, операції з іпотечними активами тощо. Для ТОВ "Орегон" ми розробили корпоративний сайт, який не тільки представляє компанію в мережі інтернет, а й повністю відповідає вимогам законодавства України в цій сфері.

далі »

Сайт он-лайн журналу Diva International

www.divainternational.ch

Журнал Diva International понад 20 років видається в Женеві. Його основна аудиторія - працівники численних дипломатичних представництв і міжнародних організацій, яких безліч в цьому місті. Проект адаптований під всі мобільні пристрої.

далі »

Корпоративний сайт Українського Бюро психофізіологічних досліджень і безпеки

www.spfi.com.ua

Українське Бюро психофізіологічних досліджень і безпеки проводить перевірки на поліграфі і навчає роботі з детектором брехні. Також співробітники компанії ведуть велику суспільно-просвітницьку роботу - організовують і проводять конференції та семінари для фахівців, ведуть курси підвищення кваліфікації.

далі »

Сайт-каталог обладнання Торгового Дому 'Азовкабель-Київ'

www.tdazovcable.kiev.ua

Торговий Дім "Азовкабель-Київ" замовив у студії Voltaire розробку повноцінного сайту-каталогу. Нами було виконано ряд робіт з реалізації проекту - відмалювали ексклюзивний дизайн всіх сторінок сайту, розробили зручну систему навігації, виконали програмування на систему адміністрування SPIP.

Проект відрізняється продуманістю всіх елементів - передбачено декілька можливостей виводити товар на сторінці, розділи сайту, загальну інформацію. Сайт зручний у редагуванні та адмініструванні, що особливо важливо при додаванні великої кількості нових товарних позицій.

далі »

Корпоративний сайт ТОВ 'Трубопласт'

www.truboplast.lviv.ua

Компанія "Трубопласт" більше 10 років працює в сфері розвідки та експлуатації родовищ природного газу в Україні. Для ТОВ "Трубопласт" ми розробили сучасний, яскравий корпоративний сайт, який відповідає всім вимогам українського законодавства в цій галузі, а також повністю розкриває спектр послуг організації. Проект адаптований під всі мобільні пристрої.

далі »

Сайт заміського комплексу відпочинку «Маєток Сountry Сlub»

www.maetok1905.com.ua

Нам завжди дуже цікаво працювати над створенням сайтів для готелів, ресторанів, заміських комплексів. Тому нам було дуже приємно розробити сайт заміському комплексу відпочинку «Маєток Сountry Сlub», який розташований в Кіровоградській області.

Ми доклали максимальних зусиль, щоб створити атмосферний дизайн, але в той же час зберегти лаконічність подачі інформації.

далі »

Корпоративний сайт компанії InterAsset

www.interasset.net

Строгий, витриманий і лаконічний корпоративний сайт для компанії InterAsset. InterAsset займається розміщенням інвестицій в банківській сфері, фінансовій, та в сфері нерухомості.

далі »

Сайт для салону гардин 'Восторг'

www.salonvostorg.com.ua

Для салону гардин "Восторг" ми розробили яскравий, елегантний ексклюзивний дизайн сайту. З першого погляду відвідувачу зрозуміло напрямок діяльності компанії і рівень послуг, які вона пропонує.

На сайті реалізовано кілька способів виведення інформації, кожен з яких якнайкраще відображає цілі, поставлені перед сайтом - залучати нових клієнтів і давати їм вичерпну інформацію.

далі »
нагору