Наше портфоліо

Редизайн корпоративного сайту видавництва Virtus Interpress

www.virtusinterpress.org

Для видавництва Virtus Interpress ми виконали повний редизайн існуючого сайту, зі збереженням всіх посилань і загальної структури інформації. Сайт повністю адаптований під всі пристрої.

далі »

Корпоративний сайт для компанії Карбон КНС, лідера в сфері телекомунікацій і сонячної енергетики

www.karbon-cns.com.ua

Для компанії Карбон КНС, яка займається телекомунікаціями і сонячною енергетикою, ми розробили корпоративний сайт у відповідності з фірмовим стилем. Проект виконаний з урахуванням трьох мовних версій, повністю адаптований під всі мобільні пристрої, оптимізований для подальшого СЕО-просування.

далі »

Сайт Центру Української Культури та Мистецтва

www.dolesko.com

Центр Української Культури та Мистецтва - найвідоміша і найактивніша недержавна організація в Україні, яка на постійній основі займається питаннями популяризації традиційного українського мистецтва. У Центрі постійно походять виставки майстрів, які працюють в традиційних жанрах, майстер-класи та курси для всіх бажаючих.

далі »

Повний редизайн сайту будівельної компанії Уют і комфорт

www.yut-komfort.kiev.ua

Будівельна компанія Уют і комфорт замовила нам редизайн свого поточного сайту. Ми зберегли фірмовий стиль, корпоративні кольори і зовнішній вигляд другорядних елементів, додавши при цьому сучасні технології і повну адаптивність під всі пристрої. Вся база посилань була збережена, структура інформації залишилася незмінною, що сприятливо впливає на СЕО-просування.

далі »

Корпоративний сайт для фінансової компанії Weast Partners

www.weast.eu

Консалтингова компанія WEast partners розташована в Братиславі. Спеціалізується на оптимізації корпоративних структур, податковій оптимізації та інвестиційному консалтингу. Активно працює з компаніями на пострадянському просторі.

далі »

Редизайн корпоративного сайту СТО АвтосервисОк

www.avtoservisok.com.ua

Виконали повний редизайн сайту для київського СТО АвтосервісОк. Сайт повністю адаптований під всі мобільні пристроїв, база посилань збережена, структура інформації залишилася незмінною.

далі »

Промо-сайт компанії Calltour STS

www.calltoursts.com

Яскравий, інформативний, сайт викликає інтерес з першого погляду і запрошує вибрати свій неповторний ексклюзивний відпочинок. Для компанії Calltour STS ми розробили промосайт з можливістю рекламувати окремо кожен напрямок, розміщувати детальну інформацію по країні, та знайомити клієнтів з спецпропозиціями та гарячими турами.

далі »

Корпоративний сайт фінансової компанії «Авалон Капітал»

www.avaloncapital.com.ua

Фінансова компанія, яка спеціалізується на наданні таких послуг: участь і викуп кредитів банків в стадії ліквідації в інтересах боржника або третіх осіб; факторинг; надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів. Сайт повністю відповідає вимогам Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків».

далі »

Сайт СТО 'На Луговій'

www.sto-lugovaya.com.ua

Станція технічного обслуговування "Лугова, 16" виконує всі види робіт з обслуговування Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, а також інших авто. Для СТО ми розробили яскравий, стильний корпоративний сайт, який детально розкриває всі послуги, що надаються компанією, та інформує про терміни і вартість робіт. На сайті реалізована можливість здійснити он-лайн запис на прийом до майстра. Проект адаптований під всі мобільні пристрої.

далі »

Корпоративний сайт фінансової компанії 'Орегон'

www.oregonfinance.com.ua

Фінансова компанія "Орегон" працює з наступними фінансовими послугами: лізинг, факторинг, поручительства, кредити, операції з іпотечними активами тощо. Для ТОВ "Орегон" ми розробили корпоративний сайт, який не тільки представляє компанію в мережі інтернет, а й повністю відповідає вимогам законодавства України в цій сфері.

далі »
нагору